Doradztwo projektowe

W ramach doradztwa związanego z zarządzaniem rozmaitymi projektami firmowymi zapewniamy: pomoc w budowie zespołu projektowego zdolnego do efektywnego osiągania celów projektu, opracowanie systemu motywacyjnego dla członków zespołu projektowego, opracowanie systemu komunikacji pomiędzy uczestnikami projektu, wsparcie w zakresie planowania projektów, budowanie systemu nadzoru nad projektami.

Doradzimy Państwu także, jak efektywnie przygotować się i z dobrym rezultatem wziąć udział w projektach projakościowych i wizerunkowych, organizowanych przez Quality Institute. Jesteśmy organizatorem programów certyfikacji firm i jednostek publicznych, w tym urzędów i podmiotów ochrony zdrowia. W naszych programach mogą Państwo zdobyć certyfikat jakości, a my jesteśmy gotowi doradzić Państwu, jak tę procedurę projektową przebyć, aby cały proces zakończył się dla Państwa wynikiem pozytywnym. Podpowiemy, na co zwracają uwagę przy ocenie certyfikacyjnej nasi eksperci.


Możemy również zapewnić Państwu wsparcie konkretnego eksperta merytorycznego "dedykowanego" Państwa firmie, który przeprowadzi Państwa przez proces certyfikacji konkursowej, pomoże przygotować procedury, dokona wstępnego audytu itp.


Oferujemy Państwo doradztwo i analizę przed-certyfikacyjną oraz zachęcamy do zapoznania się z warunkami i kryteriami udziału w naszych konkursach, zasadach finansowych certyfikacji, metodologii oceny, aspektach branych pod uwagę przez ekspertów.


Już wkrótce (sierpień 2023) uruchomiony zostanie nabór wniosków do IV edycji Konkursu „Firma na Medal”. Szczegóły na temat certyfikacji i regulamin: http://firmanamedal.pl


Już wkrótce (wrzesień 2023) uruchomiony zostanie nabór wniosków do IV edycji Konkursu "Samorząd Promujący Zdrowie". Szczegóły na temat certyfikacji i regulamin:https://samorzad-zdrowie.pl

 

Zapraszamy do współpracy w ramach tych i innych naszych projektów!

Quality Institute
Quality Institute sp. z o.o. sp. k.
ul. Wolnego 4/200, 40-857 Katowice


Numer KRS: 0000516239
Sad Rejonowy Katowice-Wschód
Wydział VIII Gospodarczy
Krajowego Rejestru Sadowego
REGON: 24361547200000
NIP: 6342829503
Adres korespondencyjny
dla kontrahentów zagranicznych (biuro wirtualne):
House A, Edisonstraße 63
12459 Berlin
Niemcy

tel: 32 704 60 63
tel. kom. 517 765 212
e-mail: biuro@instytut-zarzadzania.pl